Blog is back!

Zhruba takto pred rokom som napísal článok s názvom: Splnil sa mi sen! Otvoril som si gym CoreBA!
Rok, ako to už dnes býva, prešiel veľmi rýchlo a môj gym je ešte stále otvorený. Potreboval som sa po roku na chvíľku zastaviť a porozmýšľať, čo sa vlastne za ten rok udialo.
Aj napriek tomu, že dni poznám iba podľa toho, ktorý klient je v gyme, že čas pre mňa plynie asi 3x rýchlejšie, že víkend v podstate neexistuje a že môj domov som strašne dlho nevidel, mám v sebe presvedčenie, že mám prácu a život presne taký, aký som vždy chcel!

Atmosféra v Madride bola top!!!


Pohybujem sa vo svete športu, sám športujem, trénujem a pomáham ľuďom dosahovať ich športové ciele. Ako som už spomínal, po roku práce vo svojom vlastnom gyme, som potreboval na chvíľku zastaviť, vzdialiť sa od gymu a vycestovať na úplne iné miesto, aby som porozmýšľal, kam tento môj príbeh posunúť ďalej.
Voľba padla na Madrid, kde sa zhodou okolností v ten víkend konal Halfmarathon. Prišlo mi to ako super nápad osláviť 1. narodeniny otvorenia gymu práve takto. Odletel som teda do Madridu, zobral
som do ruky moju GoPro kameru, postavil sa na štart, odštartoval a rozmýšľal, čo sa za ten rok udialo a kde to posunúť.

Je to super – bežíte, nie dlhých 21 km, neriešite žiaden mail, žiaden WhatsApp, ani nič podobné. Len dýchate, vnímate okolie, rozmýšľate a prekladáte nohu cez nohu.
Hovorím si, paráda, toto ma baví. Po chvíľke mi došlo, že veď týmto sa ja vlastne živím, len si to neuvedomujem. Sem tam zapínam moju novú GoPro a snažím sa zaznamenať super atmosféru Madridského maratónu. So mnou beží asi 25000 ľudí a každý beží úplne inak. Niekto lepšie, niekto
horšie, niekto ľahšie a niekto beží aj cez zranenie.

influencer´s life 🙂

A v tomto momente to prišlo. Hovorím si, Michal, pracuješ a vzdelávaš sa v odvetví, ktoré je zaujímavé pre masu ľudí, ktorá z roka na rok rastie, a v ktorom nie je každý doma. Začni písať o športe, o tréningu, o regenerácii, o kompenzácii. Začni vytvárať videá ako trénovať, ako regenerovať, ako pretekať a daj to všetko do svojho zabudnutého blogu.
Polmaratón prešiel rýchlo. Konkrétne 1:34 (s kamerou v ruke nie zlé), no hlavne splnil svoj cieľ. Nájsť niečo nové, čo posunie môj príbeh ďalej. Pre ďalší rok to bude teda môj blog, kde si dávam challenge minimálne každé 2 týždne vyprodukovať článok/video, kde budú dôveryhodné informácie zo sveta športu a tréningu samotného.
Budem teda veľmi rád, ak si tu nájdete potrebné informácie a ja Vám aj takouto formou budem môcť pomáhať v dosahovaní Vašich športových cieľov.

Michal