Služby

Skupinový tréning: 7 eur / hod.

CORE STATIC je kondičný tréning s balančno-stabilizačnými prvkami a cvikmi. Pri cvičení využívame najmä vlastnú váhu, v kombinácii s fitloptami, bosu, TRX. Jeho cieľom je vybudovať silný hlboký stabilizačný svalový systém – BODY CORE. CORE systém zabezpečuje správne držanie tela a zapájanie správnych svalových skupín pri každom pohybe. CORE STATIC je vhodný naozaj pre každého, či ste športovec, alebo vám naopak pohyb chýba.

Prihlásiť sa môžeš tu : http://www.corebratislava.sk/

Na CORE STATIC následne nadväzuje CORE DYNAMIC s dynamickejšími cvikmi, pri ktorých už vedome zapájate hlboký stabilizačný systém – CORE a tým ho naďalej spevňujete. Stále však ide o súbor komplexných pohybov, ktoré sú pre človeka prirodzené. CORE DYNAMIC je kondične náročnejší, ale vd’aka spevnenému stabilizačnému systému – silnému jadru – viete nielen predchádzať bolesti a zraneniam, ale tiež trénovať oveľa efektívnejšie.

Prihlásiť sa môžeš tu : http://www.corebratislava.sk/

 

 

skupinovka333skupinovka444

 

Individuálny tréning: 20 eur/hod

Pri trénovaní klientov sa snažím, aby každý klient mal individuálny prístup, čo v skratke znamená ,že tréningy dvoch odlišných ľudí sa líšia vzhľadom na ich trénovanosť a ciele, ktoré si určili. Prvý tréning je venovaný diagnostike, kde sa snažím dozvedieť o vás čo najviac (aké mate zdravotné problémy, aká je vaša športová minulosť, s čím mate pri trénovaní problémy atď).

Pri vstupnej diagnostike prejdeme pomocou testov svaly,ktoré sú preťažované a naopak, ktoré sú oslabené. Pri príprave na súťaž spolu absolvujeme ,,funkčné testy“ kde sa presne dozvieme vaše fyziologické hodnoty. Táto vstupná diagnostika nám napovie akým smerom sa budeme v tréningu uberať, predídeme tak pretrénovaniu resp. zraneniu a vaše ciele vieme dosiahnuť o niečo skôr.

nordic hamstringSlužby tréner Michal Uličný

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *